0LGR02.5V
Hua Hua
Tau Wae: 0LGR02.5V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 2.5A 300VAC IN LINE
Ngā Rauemi: 0LGR02.5V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LGR02.5V
Tau Wae 0LGR02.5V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 2.5A 300VAC IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30582 pcs Pepa Raraunga 0LGR02.5V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Raupapa POWR-GARD® LGR Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case In-Line
Ētahi Ingoa LGR02.5
LGR02.5V
LGR2.5
Tae Mahi -
Momo Tae Wire Lead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2.5A Katoa -