0LGR02.5H
Hua Hua
Tau Wae: 0LGR02.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC
Ngā Rauemi: 0LGR02.5H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LGR02.5H
Tau Wae 0LGR02.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69077 pcs Pepa Raraunga 0LGR02.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Raupapa POWR-GARD® LGR Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LGR 2.5A Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2.5A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0LGR012.H
0LGR012.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 12A 300VAC
I roto i te taonga: 50681 pcs
Tikiake: 0LGR012.H.pdf
RFQ
0LGR02.5HXL
0LGR02.5HXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC