0HEV050.ZXPCB2
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV050.ZXPCB2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 50A 275VAC BLADE
Ngā Rauemi: 0HEV050.ZXPCB2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV050.ZXPCB2
Tau Wae 0HEV050.ZXPCB2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 50A 275VAC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6479 pcs Pepa Raraunga 0HEV050.ZXPCB2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Raupapa LC HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1495
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 50A