0HEV040.ZXISO
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV040.ZXISO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 40A 425VDC BOLT
Ngā Rauemi: 0HEV040.ZXISO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV040.ZXISO
Tau Wae 0HEV040.ZXISO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 40A 425VDC BOLT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6575 pcs Pepa Raraunga 0HEV040.ZXISO.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 425V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.496" L (10.30mm x 38.00mm)
Raupapa HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1495
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 40A