0HEV030.ZXPCBL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0HEV030.ZXPCBL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV030.ZXPCBL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 30A 450VDC 5AG
Ngā Rauemi: 0HEV030.ZXPCBL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV030.ZXPCBL
Tau Wae 0HEV030.ZXPCBL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 30A 450VDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9665 pcs Pepa Raraunga 0HEV030.ZXPCBL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Raupapa HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Ētahi Ingoa 0HEV030.ZXPCBL-ND
F11180
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 993 Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 2.7 mOhms Whakatauranga onamata 30A