0HEV030.ZXC
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV030.ZXC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0HEV030.ZXC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV030.ZXC
Tau Wae 0HEV030.ZXC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8268 pcs Pepa Raraunga 0HEV030.ZXC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Raupapa HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 993
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 30A