0HEV015.ZXPCB
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV015.ZXPCB
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 450VDC 5AG
Ngā Rauemi: 0HEV015.ZXPCB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV015.ZXPCB
Tau Wae 0HEV015.ZXPCB Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 450VDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8077 pcs Pepa Raraunga 0HEV015.ZXPCB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Raupapa HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 133
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 15A