0HEV015.ZXISO
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV015.ZXISO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 450VDC BOLT
Ngā Rauemi: 0HEV015.ZXISO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV015.ZXISO
Tau Wae 0HEV015.ZXISO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 450VDC BOLT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7505 pcs Pepa Raraunga 0HEV015.ZXISO.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Raupapa HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 133
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 15A