0FLQ.100T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ.100T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLQ.100T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100MA 500VAC/300VDC
Ngā Rauemi: 0FLQ.100T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLQ.100T
Tau Wae 0FLQ.100T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100MA 500VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4115 pcs Pepa Raraunga 0FLQ.100T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® FLQ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa FLQ 1/10A
FLQ.100
FLQ.100T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 100mA