0FLM2.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM2.25T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLM2.25T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 2.25A 250VAC/125VDC
Ngā Rauemi: 0FLM2.25T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLM2.25T
Tau Wae 0FLM2.25T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 2.25A 250VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10581 pcs Pepa Raraunga 0FLM2.25T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa FLM
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa FLM 2-1/4A
FLM2.25
FLM2.25T
Ngā āhuatanga - DC Resistance 0.184 Ohms
Whakatauranga onamata 2.25A Katoa -