0FLM.600T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM.600T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLM.600T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600MA 250VAC/125VDC
Ngā Rauemi: 0FLM.600T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLM.600T
Tau Wae 0FLM.600T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600MA 250VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10889 pcs Pepa Raraunga 0FLM.600T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa FLM
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa 0FLM.600T-ND
0FLM600T
F5072
FLM 6/10A
FLM.600
FLM.600T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 2.05 Ohms
Whakatauranga onamata 600mA Katoa -