0FLM.250T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM.250T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLM.250T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 250MA 250VAC/125VDC
Ngā Rauemi: 0FLM.250T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLM.250T
Tau Wae 0FLM.250T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 250MA 250VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15310 pcs Pepa Raraunga 0FLM.250T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa FLM
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa 0FLM.250T-ND
F11176
FLM 1/4A
FLM.250
FLM.250T
Ngā āhuatanga - DC Resistance 16.82 Ohms
Whakatauranga onamata 250mA Katoa -