0CBO075.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CBO075.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 75A 32VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CBO075.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CBO075.V
Tau Wae 0CBO075.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 75A 32VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4613 pcs Pepa Raraunga 0CBO075.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm)
Raupapa POWR-GARD® CBO Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CBO075
CBO075.V
CBO75
HBO 75
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 75A Katoa -