0CBO020.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0CBO020.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 32VDC CYLINDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CBO020.V
Tau Wae 0CBO020.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 32VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3937 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm)
Raupapa POWR-GARD® CBO Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 0CBO020V
CBO020.V
CBO020V
HBO 20
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Katoa -