0ATO025.MXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ATO025.MXGLO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE
Ngā Rauemi: 0ATO025.MXGLO.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ATO025.MXGLO
Tau Wae 0ATO025.MXGLO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 63407 pcs Pepa Raraunga 0ATO025.MXGLO.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Raupapa ATO®
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Blade, ATO/ATC Ētahi Ingoa 0ATO025MXGLO
ATO025.MXGLO
ATO025MXGLO
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 25A Tae Clear