0ATO020.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ATO020.VP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC 5PK CARD
Ngā Rauemi: 0ATO020.VP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ATO020.VP
Tau Wae 0ATO020.VP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC 5PK CARD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31261 pcs Pepa Raraunga 0ATO020.VP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Raupapa ATO®
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Blade, ATO/ATC Ētahi Ingoa 0ATO020VP
ATO020.VP
ATO020VP
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 20A Tae Yellow