0AGC015.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC015.V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0AGC015.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 15A 32VAC/VDC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 1.0AGC015.V.pdf2.0AGC015.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0AGC015.V
Tau Wae 0AGC015.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 15A 32VAC/VDC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 245402 pcs Pepa Raraunga 1.0AGC015.V.pdf2.0AGC015.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa AGC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 0AGC015.V-ND
0AGC015V
AGC015.V
AGC15
F5022
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakatauranga onamata 15A Tae -