0AGC010.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC010.VP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0AGC010.VP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10A 32VAC/VDC 5PK CRD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0AGC010.VP
Tau Wae 0AGC010.VP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10A 32VAC/VDC 5PK CRD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 44711 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa AGC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 0AGC010VP
AGC010.VP
AGC010VP
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakatauranga onamata 10A Tae -