097706.3MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
097706.3MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 097706.3MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC
Ngā Rauemi: 097706.3MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 097706.3MXP
Tau Wae 097706.3MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27937 pcs Pepa Raraunga 097706.3MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Raupapa 977
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm Ētahi Ingoa 0977063MXP
F1671
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 188
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0091 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 200A DC Whakaaetanga CE, PSE, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0977012.MXP
0977012.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 12A 500VAC 450VDC 5X20
I roto i te taonga: 27257 pcs
Tikiake: 0977012.MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: HARTING
Whakaahuatanga: DIN-SIGNAL RHE11 064MP-5,0C1-1
I roto i te taonga: 18553 pcs
Tikiake: 09791642950.pdf
RFQ
097706.3MXEP
097706.3MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC
Tikiake: 097706.3MXEP.pdf
09780
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: RING TERMINAL BANANA JACK .200
Tikiake: 09780.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 450VDC
Tikiake: 09773.15MXEP.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERM 16A 500VAC 450VDC 5X20
09782
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: SNAP STACKING BANANA JACK 10MM
Whakaahuatanga: FUSE CERM 10A 500VAC 450VDC 5X20