097706.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
097706.3MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 097706.3MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC
Ngā Rauemi: 097706.3MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 097706.3MXEP
Tau Wae 097706.3MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27517 pcs Pepa Raraunga 097706.3MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) Raupapa 977
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Ētahi Ingoa 0977063MXEP
F1682
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 188
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0091 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 200A DC Whakaaetanga CE, PSE, SEMKO