0977.800MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0977.800MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0977.800MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC
Ngā Rauemi: 0977.800MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0977.800MXP
Tau Wae 0977.800MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26407 pcs Pepa Raraunga 0977.800MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Raupapa 977
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm Ētahi Ingoa 0977800MXP
F1666
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 0.8
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.417 Ohms
Whakatauranga onamata 800mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 200A DC Whakaaetanga CE, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: SPRING PINS ON T&R
I roto i te taonga: 63876 pcs
Tikiake: 0977-0-57-20-75-14-11-0.pdf
RFQ
0977004.MXP
0977004.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 4A 500VAC 450VDC 5X20
I roto i te taonga: 29050 pcs
Tikiake: 0977004.MXP.pdf
RFQ
0977002.MXEP
0977002.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 2A 500VAC 450VDC 5X20
Tikiake: 0977002.MXEP.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN SPRING-LOADED
Tikiake: 0977-0-15-20-75-14-11-0.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC