0977.800MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0977.800MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0977.800MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC
Ngā Rauemi: 0977.800MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0977.800MXEP
Tau Wae 0977.800MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19373 pcs Pepa Raraunga 0977.800MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Raupapa 977
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Ētahi Ingoa 0977800MXEP
F1677
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 0.8
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.417 Ohms
Whakatauranga onamata 800mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 200A DC Whakaaetanga CE, SEMKO