0875010.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0875010.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0875010.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0875010.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0875010.MXEP
Tau Wae 0875010.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61987 pcs Pepa Raraunga 0875010.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 875 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0875010.MXEP-ND
875010.MXEP
F10795
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 208 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.00675 Ohms Whakatauranga onamata 10A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 2MM MGRID I/O HDR/FNAIL GOLD 20C
I roto i te taonga: 4953 pcs
Tikiake: 0875265220.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 2MM MGRID I/O HDR W/FNAIL GOLD 2