087501.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087501.6MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 087501.6MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 087501.6MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 087501.6MXEP
Tau Wae 087501.6MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57523 pcs Pepa Raraunga 087501.6MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 875 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 087501.6EP
0875016MXEP
F3291
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 5.08 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0476 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 2MM MGRID I/O HDR W/FNAIL GOLD 2
I roto i te taonga: 4556 pcs
Tikiake: 0875265320.pdf
RFQ
0875010.MXEP
0875010.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 61987 pcs
Tikiake: 0875010.MXEP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 2MM MGRID I/O HDR/FNAIL GOLD 20C