0874.300MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0874.300MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0874.300MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0874.300MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0874.300MXEP
Tau Wae 0874.300MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89892 pcs Pepa Raraunga 0874.300MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 874 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0874.300EP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.039 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.58 Ohms Whakatauranga onamata 300mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A