0874.200MXEP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0874.200MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0874.200MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST
Ngā Rauemi: 0874.200MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0874.200MXEP
Tau Wae 0874.200MXEP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga 0874.200MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 874 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Ceramic Ko te poari Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 50A
Waehanga Kaihanga 0874.200MXEP Momo Purihi 0.92 Ohm
Whakaahuatanga FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST DC Resistance 0.0165
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Te rerenga -
Tae - Katoa Fast
Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0874.300MRET1P
0874.300MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 82812 pcs
Tikiake: 0874.300MRET1P.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 90658 pcs
Tikiake: 0874.250MRET1P.pdf
RFQ
0874.200MXEP
0874.200MXEP
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST