0835008.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0835008.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0835008.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V 5X20 HIGHER I2T 8A
Ngā Rauemi: 0835008.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0835008.MXP
Tau Wae 0835008.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 250V 5X20 HIGHER I2T 8A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74154 pcs Pepa Raraunga 0835008.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 835 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa 0835008.MXP-ND
F6669
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 230 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0092 Ohms Whakatauranga onamata 8A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga CQC, cURus, KC, PSE, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
08354N
08354N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,6",MILL BASTARD,152MM
I roto i te taonga: 13570 pcs
Tikiake:
RFQ
0835 001 S3B0 181 KLF
0835 001 S3B0 181 KLF
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP CER 180PF S3B RADIAL
I roto i te taonga: 8431 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR
Tikiake: 0836119006.pdf
083506.3MXEP
083506.3MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Tikiake: 083506.3MXEP.pdf
Tikiake: 0836119016.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 8A 250VAC AXIAL
Tikiake: 0835008.MXEP.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 5A 250VAC AXIAL
Whakaahuatanga: CAP CER 120PF S3B RADIAL
0835 001 S3B0 181 K
0835 001 S3B0 181 K
083506.3MXP
083506.3MXP
Whakaahuatanga: FUSE 250V 5X20 HIGHER I2T 6.3A
Tikiake: 083506.3MXP.pdf
Whakaahuatanga: FUSE 250V 5X20 HIGHER I2T 5A
Tikiake: 0835005.MXP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel