0835008.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0835008.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0835008.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 8A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0835008.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0835008.MXEP
Tau Wae 0835008.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 8A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72275 pcs Pepa Raraunga 0835008.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 835 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0835008.MXEP-ND
F6668
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 230 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0092 Ohms Whakatauranga onamata 8A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga CQC, cURus, KC, PSE, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0835 001 S3B0 121 K
0835 001 S3B0 121 K
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP CER 120PF S3B RADIAL
I roto i te taonga: 4998 pcs
Tikiake:
RFQ
0835 001 S3B0 121 KLF
0835 001 S3B0 121 KLF
I roto i te taonga: 8512 pcs
Tikiake:
RFQ
0835008.MXP
0835008.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 250V 5X20 HIGHER I2T 8A
Tikiake: 0835008.MXP.pdf
08354N
08354N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,6",MILL BASTARD,152MM
Whakaahuatanga: CAP CER 180PF S3B RADIAL
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR
Tikiake: 0836119015.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 250V 5X20 HIGHER I2T 6.3A
Tikiake: 083506.3MXP.pdf
083506.3MXEP
083506.3MXEP
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Tikiake: 083506.3MXEP.pdf
Tikiake: 0836119006.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 5A 250VAC AXIAL