0805L175SLYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0805L175SLYR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805L175SLYR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0805
Ngā Rauemi: 0805L175SLYR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805L175SLYR
Tau Wae 0805L175SLYR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98378 pcs Pepa Raraunga 0805L175SLYR.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 600ms Te matotoru (Max) 0.024" (0.60mm)
Rahi / Rahi 0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm) Raupapa POLY-FUSE®, LoRho
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 55 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 5 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), Concave Ētahi Ingoa 0805L175SL
F5779TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 3.5A Anei - Max 50A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.75A Whakaaetanga cURus, TUV