0805L110WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0805L110WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805L110WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.1A 0805
Ngā Rauemi: 0805L110WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805L110WR
Tau Wae 0805L110WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.1A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69271 pcs Pepa Raraunga 0805L110WR.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm)
Rahi / Rahi 0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm) Raupapa POLY-FUSE®, 0805L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 160 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric), Concave Ētahi Ingoa F6725DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.1A Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 2A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.1A Whakaaetanga cURus, TUV