0676002.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0676002.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0676002.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0676002.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0676002.MXEP
Tau Wae 0676002.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72882 pcs Pepa Raraunga 0676002.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 676 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3.01
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.032 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CCC, CSA, UL, VDE