0676002.DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0676002.DRT4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0676002.DRT4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0676002.DRT4.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0676002.DRT4
Tau Wae 0676002.DRT4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 55750 pcs Pepa Raraunga 0676002.DRT4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 676 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3.01
DC Resistance 0.032 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CCC, CSA, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0676001.DRT4P
0676001.DRT4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1A 250VAC AXIAL