0675.100DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.100DRT4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0675.100DRT4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0675.100DRT4P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0675.100DRT4P
Tau Wae 0675.100DRT4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62166 pcs Pepa Raraunga 0675.100DRT4P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 675 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0025
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 7.51 Ohms
Whakatauranga onamata 100mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 85238 pcs
Tikiake: 0675-0-15-15-30-14-10-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
I roto i te taonga: 94794 pcs
Tikiake: 0675-0-15-15-30-27-10-0.pdf
RFQ
0675.100MXE
0675.100MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Tikiake: 0675.100MXE.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
0675.125DRT4P
0675.125DRT4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Tikiake: 0675.125DRT4P.pdf
Tikiake: 0675.125MXE.pdf
0675.100DRT4
0675.100DRT4
Tikiake: 0675.100DRT4.pdf
0675.100MXEP
0675.100MXEP
Tikiake: 0675.100MXEP.pdf