0675.100DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.100DRT4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0675.100DRT4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0675.100DRT4.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0675.100DRT4
Tau Wae 0675.100DRT4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 85355 pcs Pepa Raraunga 0675.100DRT4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 675 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0025
DC Resistance 7.51 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UL
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
I roto i te taonga: 94794 pcs
Tikiake: 0675-0-15-15-30-27-10-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 104789 pcs
Tikiake: 0675-0-15-80-30-27-10-0.pdf
RFQ
0675.125DRT4P
0675.125DRT4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Tikiake: 0675.125DRT4P.pdf
0675.100MXE
0675.100MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Tikiake: 0675.100MXE.pdf
0675.125DRT4
0675.125DRT4
Tikiake: 0675.125DRT4.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
0675.100DRT4P
0675.100DRT4P
Tikiake: 0675.100DRT4P.pdf
Tikiake: 0675.125MXE.pdf
0675.100MXEP
0675.100MXEP
Tikiake: 0675.100MXEP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel