0664001.HXSL
Hua Hua
Tau Wae: 0664001.HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 0664001.HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0664001.HXSL
Tau Wae 0664001.HXSL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4566 pcs Pepa Raraunga 0664001.HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 664 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 0664001
0664001HXSL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 4.4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.123 Ohms
Whakatauranga onamata 1A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0664001.HXLL
0664001.HXLL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 5435 pcs
Tikiake: 0664001.HXLL.pdf
RFQ
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD