0664.800HXSL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0664.800HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0664.800HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0664.800HXSL
Tau Wae 0664.800HXSL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga 0664.800HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 664 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 0664.800 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 100A Waehanga Kaihanga 0664.800HXSL
Momo Purihi 0.168 Ohm Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
DC Resistance 2.2 Whakatauranga onamata 800mA
I teie nei - Te rerenga - Tae -
Katoa Slow Whakaaetanga CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 88161 pcs
Tikiake: 0664-3-15-80-06-14-10-0.pdf
RFQ
0664.800ZRLL
0664.800ZRLL
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
I roto i te taonga: 5555 pcs
Tikiake: 0664.800ZRLL.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Tikiake: 0664-3-15-15-06-27-10-0.pdf
0664002.HXLL
0664002.HXLL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
Tikiake: 0664002.HXLL.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL