0498200.MXM6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498200.MXM6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498200.MXM6
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498200.MXM6.pdf2.0498200.MXM6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498200.MXM6
Tau Wae 0498200.MXM6 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80850 pcs Pepa Raraunga 1.0498200.MXM6.pdf2.0498200.MXM6.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 498200.MXM6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
DC Resistance 0.261 Ohms Whakatauranga onamata 200A
Tae Purple Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Ngā Hua e hāngai ana
0498200.MX1M5-CN
0498200.MX1M5-CN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32VDC 1 M5 HOLE 200A
I roto i te taonga: 71564 pcs
Tikiake: 0498200.MX1M5-CN.pdf
RFQ
0498200.M
0498200.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK