0498200.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498200.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498200.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498200.H.pdf2.0498200.H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498200.H
Tau Wae 0498200.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47304 pcs Pepa Raraunga 1.0498200.H.pdf2.0498200.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 498200.H Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 125000 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.000261 Ohms Whakatauranga onamata 200A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0498200.MX1M5-CN
0498200.MX1M5-CN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32VDC 1 M5 HOLE 200A
I roto i te taonga: 71564 pcs
Tikiake: 0498200.MX1M5-CN.pdf
RFQ
0498200.MX1M6
0498200.MX1M6
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32VDC, M6 1-HOLE 200
I roto i te taonga: 96621 pcs
Tikiake: 0498200.MX1M6.pdf
RFQ
0498200.M
0498200.M
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK