0498150.SXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498150.SXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498150.SXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498150.SXT.pdf2.0498150.SXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498150.SXT
Tau Wae 0498150.SXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28960 pcs Pepa Raraunga 1.0498150.SXT.pdf2.0498150.SXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0498150SXT
498150.SXT
498150SXT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 81900 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.000323 Ohms Whakatauranga onamata 150A