0498150.MXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498150.MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498150.MXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498150.MXT.pdf2.0498150.MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498150.MXT
Tau Wae 0498150.MXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82520 pcs Pepa Raraunga 1.0498150.MXT.pdf2.0498150.MXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0498150MXT
498150.MXT
498150MXT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 81900 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.000323 Ohms Whakatauranga onamata 150A
Tae Black, Gray Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0498150.TXN
0498150.TXN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 22243 pcs
Tikiake: 0498150.TXN.pdf
RFQ
0498150.MX1M5
0498150.MX1M5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 85518 pcs
Tikiake: 0498150.MX1M5.pdf
RFQ
0498150.MXT-HD
0498150.MXT-HD
Tikiake: 0498150.MXT-HD.pdf
0498150.MXT-CN
0498150.MXT-CN
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32VDC W/CLEAR HOUSIN
Tikiake: 0498150.MXT-CN.pdf
0498150.SXT
0498150.SXT
Tikiake: 0498150.SXT.pdf
0498150.MX1M6
0498150.MX1M6
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32VDC, M6 1-HOLE 150
Tikiake: 0498150.MX1M6.pdf
0498150.MXTM6-CN
0498150.MXTM6-CN
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32V CLEAR HSNG M6 HO
Tikiake: 0498150.MXTM6-CN.pdf
0498150.MXM6
0498150.MXM6
Tikiake: 0498150.MXM6.pdf
0498150.M-CN
0498150.M-CN
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32-VDC 150A BULK
Tikiake: 0498150.M-CN.pdf
0498150.MXTM6
0498150.MXTM6
Tikiake: 0498150.MXTM6.pdf
0498150.MXM6-CN
0498150.MXM6-CN
Whakaahuatanga: FUSE MIDI 32-VDC 150A W/ M6 HOLE