0498100.SXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498100.SXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498100.SXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498100.SXT.pdf2.0498100.SXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498100.SXT
Tau Wae 0498100.SXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31795 pcs Pepa Raraunga 1.0498100.SXT.pdf2.0498100.SXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0498100SXT
498100.SXT
498100SXT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 51300 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.000457 Ohms Whakatauranga onamata 100A
Tae Blue Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0498125.M
0498125.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 125A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 60569 pcs
Tikiake: 0498125.M.pdf
RFQ
0498100.MXT-HD
0498100.MXT-HD
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 36981 pcs
Tikiake: 0498100.MXT-HD.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLK POST SGL 1POS 36.5MM