0498100.MXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498100.MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498100.MXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498100.MXT.pdf2.0498100.MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498100.MXT
Tau Wae 0498100.MXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77699 pcs Pepa Raraunga 1.0498100.MXT.pdf2.0498100.MXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0498100MXT
498100.MXT
498100MXT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 51300 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.000457 Ohms Whakatauranga onamata 100A