04853.15DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04853.15DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04853.15DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 600VDC 2SMD
Ngā Rauemi: 04853.15DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04853.15DR
Tau Wae 04853.15DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 600VDC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46310 pcs Pepa Raraunga 04853.15DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm) Raupapa 485
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 0485315DR
4853.15DR
F5925TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3.304
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0395 Ohms
Whakatauranga onamata 3.15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
048502.5DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 600VDC SMD
I roto i te taonga: 39316 pcs
Tikiake: 048502.5DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 1A 600VDC 2SMD
I roto i te taonga: 36777 pcs
Tikiake: 0485001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: COVER TERM ADP 3 PVC CLEAR 1M
Tikiake: 0485400000.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: HP 4 FOR ADP 3 PA BG
Tikiake: 0485860000.pdf
Whakaahuatanga: HP 3 FOR ADP 3 PA BG
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.5A 600VDC 2SMD
Whakaahuatanga: HP 2 FOR ADP 2 PA BG
Whakaahuatanga: COVER TERM ADP 2 PVC CLEAR 1M
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 600VDC 2SMD
Whakaahuatanga: HP 1 FOR ADP 1 PA BG
Whakaahuatanga: COVER TERM ADP 1 PVC CLEAR 1M
Whakaahuatanga: TERM BLK POST SGL 1POS 36.5MM
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel