048502.5DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048502.5DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 048502.5DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2.5A 600VDC SMD
Ngā Rauemi: 048502.5DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 048502.5DR
Tau Wae 048502.5DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2.5A 600VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39316 pcs Pepa Raraunga 048502.5DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa 485 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 0485025DR
48502.5DR
F5924TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.492 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 1.4921 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
I roto i te taonga: 3144 pcs
Tikiake: 0485200000.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: HP 1 FOR ADP 1 PA BG
I roto i te taonga: 45670 pcs
Tikiake: 0485560000.pdf
RFQ
0485002.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 600VDC 2SMD
Tikiake: 0485002.DR.pdf
Whakaahuatanga: TERM BLK POST SGL 1POS 36.5MM
Tikiake:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 1A 600VDC 2SMD
Tikiake: 0485001.DR.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: USB 3.0 VERT DUAL REC TH TYPE A
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.15A 600VDC 2SMD
Whakaahuatanga: HP 2 FOR ADP 2 PA BG
Whakaahuatanga: COVER TERM ADP 2 PVC CLEAR 1M
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.5A 600VDC 2SMD
Whakaahuatanga: COVER TERM ADP 3 PVC CLEAR 1M
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel