0481.750HXM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0481.750HXM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0481.750HXM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE INDICATING 750MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0481.750HXM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0481.750HXM
Tau Wae 0481.750HXM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE INDICATING 750MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 47921 pcs Pepa Raraunga 0481.750HXM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Raupapa 481
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Alarm Indicator Ētahi Ingoa 481.750HXM
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.363
Momo Momo Indicating Fuse Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 0.98 Ohms Whakatauranga onamata 750mA
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A