0481.650H
Hua Hua
Tau Wae: 0481.650H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE INDICATING 650MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0481.650H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0481.650H
Tau Wae 0481.650H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE INDICATING 650MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 46462 pcs Pepa Raraunga 0481.650H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Raupapa 481
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Alarm Indicator Ētahi Ingoa 0481.650
H481.650
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.278
Momo Momo Indicating Fuse Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 1.25 Ohms Whakatauranga onamata 650mA
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A