0479005.MXEP
Hua Hua
Tau Wae: 0479005.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 600VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0479005.MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0479005.MXEP
Tau Wae 0479005.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 600VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73543 pcs Pepa Raraunga 0479005.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.184" Dia x 0.586" L (4.67mm x 14.88mm)
Raupapa 479 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 479005.MXEP Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 20A