0479004.MXEP
Hua Hua
Tau Wae: 0479004.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 600VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0479004.MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0479004.MXEP
Tau Wae 0479004.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 600VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88108 pcs Pepa Raraunga 0479004.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.184" Dia x 0.586" L (4.67mm x 14.88mm)
Raupapa 479 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 479004.MXEP Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 20A
Whakaaetanga CE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER
I roto i te taonga: 89938 pcs
Tikiake: 0479-0-67-80-34-27-10-0.pdf
RFQ
047901.5MXEP
047901.5MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG