047706.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047706.3MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047706.3MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC
Ngā Rauemi: 047706.3MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047706.3MXEP
Tau Wae 047706.3MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81244 pcs Pepa Raraunga 047706.3MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Raupapa 477
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial) Ētahi Ingoa 047706.3MXEP-ND
0477063MXEP
F4951
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 121.451
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.01097 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 500A DC Whakaaetanga cULus, PSE, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0477012.MXP
0477012.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 12A 500VAC 400VDC 5X20
I roto i te taonga: 68683 pcs
Tikiake: 0477012.MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MX150 PANEL ASSY15 BLD 2X6 BLK O
I roto i te taonga: 26360 pcs
Tikiake: 0477252040.pdf
RFQ
Tikiake: 0477252010.pdf
047706.3MRET1P
047706.3MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 500VAC/400VDC AXIAL
Tikiake: 047706.3MRET1P.pdf
Whakaahuatanga: PANEL MOUNT ASSY MX150 2X6 DKGY
Whakaahuatanga: FUSE CERM 16A 500VAC 400VDC 5X20