047706.3MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047706.3MRET1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 500VAC/400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 047706.3MRET1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047706.3MRET1P
Tau Wae 047706.3MRET1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 500VAC/400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73189 pcs Pepa Raraunga 047706.3MRET1P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Raupapa 477
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial) Ētahi Ingoa 47706.3MRET1P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 121.451
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 10.97 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 500A DC Whakaaetanga cURus, PSE, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0477012.MXP
0477012.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 12A 500VAC 400VDC 5X20